Çocuk kendi yatağına nasıl alıştırılır? Çocuğu kendi yatağına alıştırma

Çocuğunu kendi yatağına alıştırmada zorlanıyor musun? Çocuğu kendi yatağına alıştırma konusunda yatağa yatırıp yalnız başına uyuması seni çok mu yoruyor? O zaman Demet’in tecrübelerine kulak ver. Çocuğunu kendi yatağına alıştırma yöntemleri bu videoda...
TIKLA ABONE OL http://goo.gl/vkyOGD

Çocuk kendi yatağına nasıl alıştırılır? Çocuğunu kendi yatağına alıştırma için püf noktalarının verildiği bu videoda Demet kendi tecrübesi ile kızı Ayza’yı yatağına nasıl alıştırdığını anlatıyor. Bebeklikten itibaren başlayan yöntemlerle çocuğu kendi yatağına alıştırmak mümkün. Çocuğu yatağına hazırlama ritüelleri, ağlamalara karşı yapılan çözümler ve tabi ki istikrarlı bir davranış sürecinden sonra çocuğun kendi yatağında yatması kolaylaşıyor..
Uyku öncesi söylenen bir ninni ya da şarkı da çocuğa huzurlu ve rahat bir uyku sağlıyor. Çocuğu kendi yatağına alıştırma konusunda önerilerin varsa bize yaz, yorumlarını bekliyoruz.
DEMET TUNCER İLE;
BİR DEMET ANNE

Anne olacaksın ya da annesin. Bilmediğin bu dünyada ben ne yapacağım diyorsan, yalnız değilsin ben varım. Bir Demet Anne var.

Bir kadının anne olduktan sonra 360 derece değişen hayatı Bir Demet Anne'de. Ben anne olduktan sonra değişen hayatımı, 3.5 yaşındaki kızım Ayza ile yaşadıklarımı, kocamla ailemle geçirdiğim hamilelik tecrübelerimi, Ayza ile kurduğum ilişkiye katkı sağlayan aktivitelerimizi, bebek bakımı ve çocuk gelişiminde uzmanlardan aldığım destekleri, hepsini ve daha fazlasını seninle paylaşıyorum.

Evlenirsiniz tanımadığınız herkesin evlilik hakkında bir düşüncesi olur. Çocuk doğurursunuz etraftaki her kafadan bir ses çıkar. Çocuğun üstünü ne kadar örtüp örtmeyeceğinize, sütünüzün yetip yetmediğine, hangi doktoru seçmeniz gerektiğine, bebeğinizi kucağınıza alıp almamanız, hatta çocuğunuzu ne kadar sevmeniz gerektiğine bile karışırlar. Artık yeter! Ben kendi tecrübelerimle yaşadım, öğrendim ve seninle paylaşmak istiyorum.

Ben annelik tecrübelerimi seninle paylaşıyorum. Sen de tecrübelerini, sorularını bizimle paylaşabilirsin. Bir Demet Anne’ye abone ol, interaktif bir şekilde iletişim kuralım ve annelik maceramızı birlikte yaşayalım. Sadece sen ve ben.

TIKLA KANALIMA ABONE OL
http://goo.gl/vkyOGD

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.