Ali Uzunırmak:Cahilde boş söz çok olur, kendini derya bilir!

ALİ UZUNIRMAK: HÜKÜMET GİZLİ ÖRGÜT DEĞİLDİR

İçişleri Bakanı efkan Ala'nın, Oslo görüşmeleri ve akainde PKK'ya hangi tavizleri verdiklerini açıklayama ması üzerine TBMM Genel Kurulu kürsüsünden konuşan Uzunırmak, “Sayın İçişleri Bakanı efkan Ala, benim sorduğum sorular net: Bakanlar Kurulu biliyor mu Oslo anlaşmasını? Türkiye Büyük Millet Meclisi biliyor mu? Halkın bilmediği, Türkiye Büyük Millet Meclisinin ve Bakanlar Kurulunun bilmediği bir anlaşma, bir yöntemle… Türkiye Cumhuriyeti Hükûmeti gizli örgüt değildir. Demokrasi olarak tanımlanabilir mi böyle bir rejim? Paketin içeriğini kaç kişi ve hangi kurumlar biliyor?” diye konuştu.
CAHİLDE BOŞ SÖZ ÇOK OLUR, KENDİNİ DERYA BİLİR!
Ve paralel yapıyla ilgili, Sayın Bakanın söylediğini… Tabii ki biz kâmil insanlarız. Mekke'nin fethinde Peygamber Efendimiz'in gurura kapıldığını söyleyen, o gurura kapılmayacağını söyleyen bir Bakandan, bir beşerden tabii ki çok farklı şeyler bekleyemeyiz ama bir şeyi kulaklara küpe olması için burada dikkati çekiyorum:
"Mürşit ile haşrolmayan
Dünyasını da ne bilir,
Cahilde boş söz çok olur,
Kendini derya bilir!"

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.