O Ses Türkiye Son Şampiyonu Lütfiye'nin Herkesi Duygulandıran Performansı

➤ Dünyada milyonlarca izleyicisi olan ve milyonlarca kişinin katıldığı müzik ve eğlence programı "THE VOİCE" türkiye dilinde "O SES TÜRKİYE" yarışmasının güncel videolarına kanalımdan ulaşabilirsiniz.Videolarım 720p Hd kalitesinde sizlere sunuyorum.Her hafta yeni bölüm TV'den yayında olduğu an kanalımdan hızlı bir şekilde özel ve güzel anların videolarını anında paylaşmaktayım. Eminim yarışmayı takip edenler bilirler fakat ben genede bu yarışma hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.
➤Yarışma bir çok ülkede yayınlanmakta olup ülkemizde ise ilk bölümü 10 EKİM 2011 tarihinde SHOW TV ekranalarında yayınlanmıştır. O günden bu güne kadarda her sezon yayın hayatını sürüdürmeyi başarmıştır. Yarışma 2012-2013 sezonunda STAR TV'ye geçerek yayın hayatına devam etmiş ardından ise 2013-2014 sezonunda ise SAYIN ACUN ILICALI'nın satın alıdığı TV 8 kanalından yayın hayatını sürdürmektedir.

➤YARIŞMA KURUCULARI ➤
1- JOHN DE MOL
2- ROEL VAN VELZEN

➤YARIŞMANIN TÜRKİYE YAPIMCISI➤
- ACUN ILICALI

➤O SES TÜRKİYE 2017-2018 SEZONU JÜRİ ÜYELERİ➤
1-YILDIZ TİLBE
2-MURAT BOZ
3-GÖKHAN ÖZOĞUZ
4-HADİSE

➤2018-2019 SEZONU HAKKINDA HENÜZ BİR BİLGİ PAYLAŞILMADI FAKAT YENİ SEZONDA YILDIZ TİLBE OLMAYACAK YILDIZ TİLBE'NİN YERİNDE YILDIZ TİLBE'NİN TARZINDA YER ALAN BİR SANATÇI İLE ANLAŞILACAK GENELDE O KOLTUKTA ARABESK FANTAZİ DALINDA YER ALAN SANATÇILAR OTURMAKTADIR YANI YARIŞMADA HER DALDAN SANATÇI JÜRİ OLARAK YER ALMAKTADIR.

➤ BENİ SOSYAL MEDYA HESABIMDAN TAKİP ETMEK İSTEYENLER➤
-https://www.instagram.com/dogadoruuk/

➤SADECE İNSTAGRAM VE YOUTUBE HESAPLARIMI AKTİF KULLANIYORUM ARKADAŞLAR

➤VERİLEN EMEKLERE KARŞI KANALIMIZA ABONE OLAN VİDEOLARA LİKE VE YORUM ATAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM EKSİK OLMAYIN ARKADAŞLAR

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.