Şoke eden hamle Murat Başoğlu Hande Bermek hala birlikte ve...

2017 yazının en berbat skandallarından biriydi. Murat Başoğlu önce teknede bir kadınlar eşi Hande Bermek'i aldatırken görüntülenmişti. Murat Başoğlu önce iddiaları reddetmişti. Ardından Bu kadının Murat Başoğlu'nun öz yeğeni olduğu iddiaları gelmişti. Murat Başoğlu bu kez aldatmayı kabul etti ancak o kadının öz yeğeni olduğunu reddetmişti. Ancak daha sonra o kadının öz yeğeni olduğu ortaya çıkmıştı. Son olarak Murat Başoğlu ve Hande Bermek boşanmıştı.

Posta'da yer alan habere göre, Murat Başoğlu-Hande Bermek çifti boşanmanın ardından İstanbul-Beykoz'daki evlerini kapattı. İkili Bodrum-Gündoğan'daki yazlıklarında birlikte yaşamaya devam ediyor.

Murat Başoğlu, Gündoğan'daki villasının önünden geçen kişilerin bakışları, hakaret ve küfürleri, camlara taş atmaları nedeniyle önlem aldı. Demir parmaklıkları olan kapıyı söktürdü. Evin çevresini kale duvarı gibi ördürdü. Artık içerisi görünmüyor.

Murat Başoğlu kimse kendisini görmesin diye sabah çok erken saatlerdeya da gece yarıları dışarı çıkıyor.

#2017 #yazının #en #berbat #skandallarından #biriydi #Murat #Başoğlu #önce #teknede #bir #kadınlar #eşi #Hande #Bermek'i #aldatırken #görüntülenmişti #Murat #Başoğlu #önce #iddiaları #reddetmişti #Ardından #Bu #kadının #Murat #Başoğlu'nun #öz #yeğeni #olduğu #iddiaları #gelmişti #Murat #Başoğlu #bu #kez #aldatmayı #kabul #etti #ancak #o #kadının #öz #yeğeni #olduğunu #reddetmişti #Ancak #daha #sonra #o #kadının #öz #yeğeni #olduğu #ortaya #çıkmıştı #Son #olarak #Murat #Başoğlu #ve #Hande #Bermek #boşanmıştı #htube #tv #htubetv #htube #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasın #artıksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasın #artık #susma #tv #video #2017

►ABONE OL: https://goo.gl/tQaWT9
►PAYLAŞ, BEĞEN & YORUM İÇİN:https://youtu.be/pZ4NejcvGx0

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.