Na Temat: S 3 - kolejny etap

Budowę węzła Bolków w ciągu drogi ekspresowej S3 w miejscowości Sady Dolne wizytowali minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk oraz Elżbieta Witek w towarzystwie samorządowców oraz przedstawicieli GDDKiA i wykonawcy.
Wydarzeniem dnia było jednak podpisanie przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa Andrzeja Adamczyka zgodę na przekazanie ogłoszenia o dwóch zamówieniach budowy drogi ekspresowej S3 Bolków – Granica Państwa do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej. Chodzi o ostatni, najdroższy odcinek S3 prowadzący z Bolkowa do Lubawki w którym znajdą się dwa tunele. Ten w Starych Bogaczowicach, przebije się przez zbocze masywu Gór Wałbrzyskich i będzie miał długość ok. 2300 metrów. Natomiast drugi zaplanowany został w rejonie miejscowości Gostków, a jego długość wyniesie ok. 320 m.
Wcześniej zakończona zostanie budowa ok 120-kilometrowego odcinka Nowa Sól - Bolków, podzielonego na pięć etapów, w tym Legnica - Jawor oraz Jawor - Bolków. Budowana droga będzie miała znaczenie nie tylko międzynarodowe, ale także stanie się szansą i wyzwaniem dla regionu.

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.