DONIU

DONIU & NOWATOR - Ona Tańczy
Pobierz utwór Ona Tańczy: https://IndependentDigital.lnk.to/Ona...
Subskrybuj nasz kanał: http://www.youtube.com/user/cameyreco...
NOWATOR Kontakt/booking: [email protected] tel. +48 693 010 022 - Mateusz Buczkowski
FANPAGE NOWATORA - bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/Nowatormusic
INSTAGRAM NOWATORA: https://www.instagram.com/nowatormusic/
DONIU Kontakt/booking: [email protected] tel. +48 882758758
FANPAGE DONIA: https://www.facebook.com/iamdoniu
INSTAGRAM DONIA: https://www.instagram.com/doniu_com/
Nasze Klipy: https://www.youtube.com/user/cameyrec...
Strona: http://www.camey.pl
FANPAGE CAMEY RECORDS : https://www.facebook.com/cameyrecord

DONIU & NOWATOR - Ona Tańczy
muz. Paweł Lipski, Dominik Grabowski
sł. Paweł Lipski, Dominik Grabowski
produkcja: Chris Toffson
mix & mastering: Holosonix

CHOREOGRAFIA: Concept of Movement
Concept of Movment Instagram - https://www.instagram.com/conceptofmo...
Facebook Page -
https://www.facebook.com/hiphopcheryl...

Dominik „DONIU” Grabowski - producent muzyczny, autor tekstów. Swoją karierę rozpoczynał wraz z hiphopową grupą Ascetoholix. Jego najbardziej znane single to „Halo Kochanie”, „Przestrzeń”, „Skarby” czy imprezowe „Suczki”. Jednak muzycznie nie zamyka się w jednej konwencji i na przestrzeni lat współpracował z wieloma artystami z Polski i zagranicy m.in : Sylwią Grzeszczak, Kombi, Liber, Natalia Szroeder, Peja, Piotr Rubik, Nowator i wieloma innymi. Laureat nagród Eska Music Awards, KFPP Opole czy Yach Film Festiwal. Jego produkcje muzyczne znalazły się na wielu złotych singlach i albumach, a jego utwory znalazły się wśród 100 najważniejszych utworów polskiego rapu, w „Antologii Polskiego Rapu” (2015). Jest autorem muzyki do filmu „Czas Surferów” (2005). Napisał reprezentujący Polskę na Junior Eurovision Contest (2016) tekst utworu „Nie Zapomnij” młodej Olivii Wieczorek. Wspiera inicjatywy charytatywne i społeczne m.in „Projekt Wojownik” - poświęcony weteranom Wojska Polskiego, powracających z misji poza granicami kraju.

NOWATOR – czyli Paweł Lipski, został rozpoznawalny dzięki takim hitom jak „Moja Panienka” (wydany wspólnie z Lerkiem) oraz „Przez Chwilę”. Po krótkiej muzycznej przerwie, przyszła pora na spróbowanie czegoś nowego. Jego kolejne utwory „Spadam stąd” oraz „Wrócę nad ranem”, w mgnieniu oka zdobyły tytuł „Złotej płyty”. Kolejny kawałek „Jestem Na Tak”, który wykonał wspólnie z Magdą Femme, również stał się bardzo popularny, jednak nie spoczął na laurach i nagrywał dalej. Potem było już tylko lepiej. Powstało „Co Tu Jest Grane” czy też „Balanga”, utwory które stały się bardzo popularne w klubach i na letnich plenerowych imprezach. W międzyczasie powstały też spokojne ballady kiedy to Nowator do duetu zaprosił Tomka Krupę nagrywając “Dla Ciebie Chwile”, Mateusza Mijala, z którym zaśpiewał „Piękny dzień” czy też Asię Ash z którą wykonał “Zmieniamy Świat”. Najlepiej jednak artysta spełnia się w klubowych, bujających rytmach co udowodnił w ostatnim swoim singlu “Skąd Ja Znam Ten Sampel” i to jest jego prawdziwy klimat, który czuje najmocniej. Dzięki takim właśnie utworom Nowator gra cały czas dużo koncertów w klubach i nie tylko w Polsce, ale też poza granicami naszego kraju, m.in. Niemcy, Belgia Holandia, Norwegia, Wielka Brytania, USA, Kanada. Jego ostatni utwór “Z Lewa Do Prawa”, osiągnął ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube i był bardzo popularny w stacjach radiowych i telewizyjnych.

„Ona Tańczy” - to nowy singiel wykonawców, którzy mimo wspólnych koncertów na scenach całej Polski, od niemal dekady - dopiero teraz zdecydowali się nagrać razem energetyczny, imprezowy numer. Słońce, wspomnienie pięknego lata, pozytywny klimat i tekst skierowany do kobiet, które całe sobą uwielbiają ruszać się na parkiecie - to właśnie „Ona Tańczy” - bo Dzień Kobiet może być w każdy weekend!

CAMEY RECORDS 2018

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.