Zaman Yolculuğu Hakkında 5 Çılgın Teori

Zamanda yolculuk oldukça sık konuşulan teorilerden birisi ve insanlığın yoğun ilgisi sayesinde her dönem gündeme geliyor. Tarih boyunca zaman yolcuğuna dair pek çok teori öne sürüldü. Zaman yolculuğunun mümkün olup olmaması farklı bir soru olsa da, bu videoda zaman yolculuğu hakkında gerçekleşmiş 5 teoriyi inceleyeceğiz.

Kanalımı takip edin: https://goo.gl/8Yf9Su
Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ

Yatış Pozisyonunuz KARAKTERİNİZİ Ortaya Koyuyor : https://youtu.be/PzW0mBRQQ-E

Diğer Hesaplarımız:
Google+ : https://goo.gl/nKBFi4
Twitter : https://goo.gl/y3sbmS
Genel Videolar Oynatma Listesi: https://goo.gl/7u4rvX
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Açıklama:

Zaman yolculuğu mümkün mü? Bu konu tartışılıyor fakat zaman yolcusu olduğunu iddia eden bazı insanlar veya tuhaf olaylar bulunmakta. İşte zamanda yolculuk yaptığını söyleyen insanlar ve bazı çılgın teoriler. İyi seyirler.

5- 1928'deki Cep Telefonu
Charlie Chaplin'in '' The Circus '' isimli filmi 1928 yılında sergilendi. Sessiz komedi olan ve büyük ilgi gören filmdeki sahnelerden birisi ise yıllar sonra çok konuşuldu. Kalabalığın içerisindeki bir kadının, elinde cep telefonu tutar gibi yürüyor olması bazı insanların dikkatini çekti. 2010 yılında ortaya atılan bu iddia ortalığı karıştırdı. Bazı insanlar cep telefonunun 1928 yılından önce icat edildiği iddiasını ortaya attı, bazı insanlarda bu kadının bir zaman yolcusu olduğunu ve gelecekten geldiğini iddia ettiler.

4- John Titor
John Titor, 2000 yılında ortaya çıkmış ve zamanda yolculuk yapıp 2036'dan geldiğini iddia eden bir adamdır. 2000-2001 yılları arasında bazı haber sitelerine çeşitli bilgiler göndermiş ve 2036 yılı hakkında, yaşadığını iddia ettiği bazı bilgileri iletmiştir. Mite göre John Titor devlet için çalışan ve seçilmiş bir askerdir. 2036 yılında askeri bir görev için gönderilmiştir. Fotoğraftaki sembolde John Titor'un sahip olduğu askeri rütbedir.

3- Philadelphia Deneyi, 1943 yılında yapıldığı iddia edilen ve Amerikan donanmasının zamanda yolculuk üzerine uğraştığı iddia edilen bir deneydi. İddialara göre Amerika donanmasına ait bir destroyer olan, 1240 tonluk USS Eldridge bir dakika içerisinde 600 kilometre'den fazla yol gidip tekrar aynı yere geri gelmiştir. Philadelphia Deneyi hakkında kesin bir kanıt bulunamamıştır. Bazı çevreler bu deneyin Amerika tarafından büyük gizlilik içerisinde yürütüldüğünü uzun yıllar iddia etmiştir. Gökkuşağı Projesi olarakda geçen deney resmi makamlarca defalarca yalanlandı.

2- Andrew Carlssin
Andrew Carlssin borsaya ilk olarak 2002 yılında sadece 850 dolarla girdi. Aradan geçen 1 sene içerisinde ise 850 doları yaklaşık 350 milyon dolara çevirmişti. Normalde böyle bir ihtimal oldukça düşük ve pek çok borsacı bunun yapılmasının imkansız olduğunu düşünür. Bu sebeple Andrew Carlssin polisler tarafından içeriden bilgi aldığı gerekçesiyle 2003 yılında tutuklandı. Polisler Andrew Carlssin'e doğru bilgileri nasıl aldığını, borsada bu başarıyı nasıl sağladığını sorduğunda ise Andrew Carlssin'in ilginç bir savunması vardı.

1- Nicolas Cage
Bir çok Hollywood filminde gördüğümüz Amerikalı oyuncu Nicolas Cage 1964 doğumlu. Fakat bazı iddialar Nicolas Cage'in oyunculuktan farklı olarak bir zaman yolcusu ve vampir olduğunu da iddia etmekte. Bu uçuk haberin ortaya çıkmasına sebep olan bir gazete haberi. Washington'da yaşayan bir adamın, eBay'de 1 milyon dolara satışa çıkardığı '' Nicolas Cage bir Vampir '' isimli bu fotoğraf haberin ortaya çıkmasına ve yayılmasına sebep oldu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Müzik : Audionautix sanatçısının A Darker Heart adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/

Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:
http://www.yameraktan.com/

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.

Last watched

Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.