Siyah Beyaz Aşk 1. Bölüm - Namık ve adamlarının gerçek yüzü ortaya çıkıyor!

Siyah Beyaz Aşk 1. Bölümde Aslı, kaçırıldığı çiftlik evinde Namık Emirhan'ın gerçek yüzünü görüyor; yolun sonuna geldiğini düşünüyor!

Namık Emirhan ve adamları, kendi çalışanlarından Adem'in her şeyin olduğu bilgisayarı kaçırması üzerine peşine düşerler. Adem'i vuran Ferhat, yaşaması için doktor Aslı'yı kaçırır.

Aslı'ya, Adem'in babası olduğu yalanını söyleyen Ferhat, zamanla gerçeklerin ortaya çıkmasını engelleyemez. Adem'i konuşturmak için çiftliğe gelen Namık, konuşmaması üzerine onu vurur.

Tüm bunlara tanık olan Aslı, büyük bir şaşkınlık yaşar. Belediye başkanı adayı olan Namık'ın, karanlık yüzünü gören Aslı, büyük bir tehlikenin içine düştüğünü anlar.

Siyah Beyaz Aşk 1.Bölüm Özeti

Ferhat babası kadar sevdiği Namık’ın bilgisayarının çalındığını öğrenir. Bilgisayarın içindeki belgelerin ortaya çıkması Namık’ın yıllardır hazırlandığı belediye başkanlığı seçimlerini kaybetmesi ve hapse girmesi demektir.

Ferhat bilgisayarı çalan Adem’i yakalar ve tam konuşturacakken Adem vurulur. Ferhat’ın bilgisayarı bulabilmesi için Adem’i yaşatması gerekmektedir.

Genel cerrah olan Aslı, bir doktor arkadaşına yardım amacıyla onun yerine göreve gider ve kendini Ferhatların çiftliğinde bulur. Vurulmuş adamı ameliyat etmek zorundadır. Kanunsuz bir olaya karışmak istemeyen Aslı, Ferhat’ın oyununa gelip ameliyatı yapar.

Aslı adamın hayatını kurtarıp çiftlikten elini kolunu salla sallaya çıkabileceğini düşünmektedir. Oysa olaylar hiç de planladığı gibi gelişmez. Ferhat ve Aslı’nın hayatları o günden sonra bambaşka bir yöne doğru akmaya başlayacaktır.

Künye

Yapım : D Productions
Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy
Yönetmen : Yasin Uslu
Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal
Senaryo : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon
Görüntü Yönetmeni : Ferhat Öçmen
Sanat Yönetmeni : Murat Güney
Müzik : Yıldıray Gürgen
Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay (Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan (Cem), Sinem Ünsal (Gülsüm) ve Kadriye Kenter (Handan)

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.