Hollanda'ya tepkiler | Twitter'da Bugün - 16 Mart

1- hakan demir‏ @suyorumcusu: Abi fotoğrafınıza 20 saniyeden fazla bakan direkt esenyurt çorumlular kıraathanesi'ne ışınlanıyor, Hollanda ayıbetmiştir de yani ne bileyim

2- Yılmaz Özdil‏ @Ylmz_Sozcu : Kendini Başbakan zanneden Binali Yıldırım 17 şirket 30 gemi ile ticaret yaptığı Hollanda'yı "diplomatik bir dille" uyardı.

3- uzobey‏ @uzobey: peki siz ilk 50 metrobüsü, tanesi 2,4 milyon tl'den hollanda'dan alıp, kullanamadığınızı biliyor musunuz?

4- Özlem Kumrular‏ @Donquijote1974: Metrobüs araçlarını Hollanda'dan alan bir belediyenin bu twt'i atmasının tıpta bir adı var mı?

5- Fehim Taştekin‏ @fehimtastekin: Binali Bey Hollanda ile gerilimi düşürmek için çaktırmadan hayli çaba harcıyor. Ah şu gemicikler, yok mu şu gemicikler:)

6- ivo molinas‏ @basyazar: Hollanda'da seçimlerde yüzde 1'den az oy alan partiler bile parlamentoda temsil ediliyormuş. Abartmışlar demokrasiyi.

7- Nurullah Öksüz‏ @NurullahOksuz_ : Cyber Warrior'un Hollanda Merkez bankasını hacklediği haberi tamamen yalan ve asılsızdır 1-Hollanda'da Merkez Bankası yok 2-Link ve zone yok

8- nesrin nas‏ @Nesrinnas: 1-Bir düşünün. Hollanda Başbakanı'nın İzmir'de gemicilik şirketleri olsaydı, böyle bir krizde başına neler gelirdi neler...

9- Prof. Dr. Ümit Özdağ‏ @umitozdag: Hollanda ile kriz seçimlerde Başbakan Rutte'ye yaradi. 2.parti olması beklenen Rutte'nin partisi tekrar 1. Oldu. Kayıkçı kavgası demistik

10- T24 @t24comtr: "Erdoğan, Hollanda ile dalaşa girerken Madımak'ta katledilen Carina'yı hiç anımsadı mı?"

11- Amed Dicle‏ @ameddicleT: Referandum çalışması yapan HDP'li 2 milletvekili (Berdan Öztürk+M. Emin Adıyaman) Ardahan'da Hollanda polisi tarafından gözaltına alındı!

12- Cumhuriyet‏ @cumhuriyetgzt: Hollanda krizi ile ilgili çarpıcı iddia Başbakan Yıldırım, Bakan Kaya'yı "Gidilmeyecek demedim mi" diye azarladı

13- gökhan yücel‏ @gokhanyucel : vergisini veren örnek bir hollanda ineğiymişsin de hiç sebep yokken aniden sınır dışı edilmişsin gibi bir gün.

14- Fatih Kanlı‏ @SesszDevrim:Vay be Hollanda ya bak sen...

15- Hüsnü Şahin‏ @husnusahin7: Bu Hollanda ne faşist bir ülke,seçim sonucu 13 farklı parti meclise girmiş..

https://patreon.com/30artitv
https://twitter.com/30artitv
https://facebook.com/30artitv
https://instagram.com/30artitv

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.

Last watched

Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.