Canım Şehvalim! | Filiz Akın Kartal Tibet | Aşka Tövbe

Şehbal (Filiz Akın) İzmir’de öğretmenlik yapmaktadır. Kuzeni Mübin (kartal Tibet) tatilini geçirmesi için Şehbal’i İstanbul’a yanına çağırır. Bunun yıllardır beklediği evlilik teklifi olduğunu düşünen genç kız heyecanlanır. Ama köşke gittiğinde düş kırıklığına uğrar. çünkü Mübin ona açılarak Nazan’ı sevdiğini ve bu aşka Şehbal’in aracılık etmesini teklif eder.

Filmin Adı: Aşka Tövbe
Yönetmen: Türker İnanoğlu
Oyuncular: Filiz Akın, Kartal Tİbet
Yapım: Erler Film
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Yapım Yılı: 1968

Abone Ol ► http://goo.gl/MJSo6L
Twitter ► http://goo.gl/J7zuyE
Facebook ► http://goo.gl/Ws1nUC

Yeşilçam'ın en özel anları, Yeşilçam yıldızlarının unutulmaz oyunculukları. Komedisi, dramı, macerası. Kemal Sunal'ı, Gülşen Bubikoğlu'su, Tarık Akan'ı. Siyah Beyaz yılları. "Yok Artık" dedirten sahneleri. "Oh Olsun" çektiren anları. Gözü yaşlı müptelaları. Cüneyt Arkın'ı, Müjde Ar'ı, Sadri Alışık'ı da cabası. Anlatmakla bitmez Yeşilçam'ın Kanalı.

Yeşilçam Türkiye, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı.

"Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.