Bilimin Açıklayamadığı Kimsenin Cevap Veremediği 6 Gizemli Soru

Bilimin her soruyu cevaplayamadığı ve bir çok şeyin halen daha bir bilinmez olarak gizemini koruduğu doğrudur. Ama yıl olmuş 2018, halen daha oldukça basit bir çok şeyin cevabını bilmiyoruz.
21. yüzyılda yaşıyoruz, bilim hiç olmadığı kadar ileride ve her geçen gün yeni şeyler keşfediliyor ve insanoğlunun bilgisi daha da artıyor. Fakat bazı şeyler var ki, varlığını kabul ettiğimiz halde neden ve nasıl olduğunu tam olarak bilemiyoruz, ardında cevapsız sorular bırakıyor, gizemi ve sırrı çözülemiyor. Bilim bu olayların açıklamasını net olarak yapamıyor. Düşününce bu çok basit deyip, fikir yürütebiliyor olsak da bilim bu soruların cevabını tam olarak veremiyor. Kimse bu soruların cevabını bilmiyor.
Bu gün çok basit olduğu halde bilimin açıklamakta çaresiz kaldığı, kimsenin cevabını bilemediği 6 soruyu Bilimin Açıklayamadığı Kimsenin Cevap Veremediği 6 Gizemli Soru videomuzda sizler için derledik.
Türbülans Nasıl Oluşur?
Rüya Nedir? Neden Rüya Görürüz?
Kediler Neden Mırlar?
Uykuda Neden Sıçrarız?
Yerçekiminin Sebebi Nedir?
Videomuzda bahsedeceğimiz, gizemini ve sırrını koruyan, cevabı halen daha verilemeyen sorularımızdan bazıları. İşte bilim, bu sorulara cevap veremiyor.

Diğer Videolarımıza Göz Atın :

Hayatımız Boyunca Kandırıldığımızın Kanıtı 10 Büyük Yalan
https://youtu.be/DVc2M1Nmg4s

2018 Yılında Guinness Rekorlar Kitabına Girmiş 30 Yeni Rekor ve Rekortmen
https://youtu.be/CZKCsoPEi40

**************************************************************************************************************************

"Videolarımın kopyalanması ve başka hesaba yüklenmesi yasaktır."

İletişim için [email protected] adresine görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Bilgi mutluluktur, paylaştıkça büyür. Videolarımızı paylaşmanız, yorum yapmanız ve kanalımıza abone olmanız devamlılığımız için çok önemli. Herkese iyi seyirler.

KANALIMA ABONE OLUN: https://www.youtube.com/channel/UC8jG...

*******************************************************************************************************

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.

Last watched

Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.