Sarsa - Zakryj (Lyric Video)

ZAKRYJ W JĘZYKU MIGOWYM!
Singiel "zajryj" w krótkim czasie stał się jednym z najczęściej nuconych utworów tej jesieni. Oryginalne lyric video ma już ponad 10 milionów wyświetleń, a singiel jest w czołówce airplay'a!
Sarsa poprzez bardzo symboliczne grafiki chce umożliwić odbiór jej twórczości również za pomocą innych zmysłów - dzięki temu jej twórczość jest dostępna również dla osób głuchych. Tym razem artystka jeszcze bardziej postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom osób niesłyszących i stworzyła video z interpretacją i tłumaczeniem jej ostatniego hita na polski język migowy! Jak sama mówi : " Muzyka to nie tylko dźwięki ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach czy znakach. Dlatego do tego projektu zaprosiłam wyjątkową Iwonę Cichosz, która jako osoba niesłysząca pomaga mi zrozumieć w jaki sposób głusi mogą słyszeć i czuć muzykę. Tym dodatkowym video do singla "zakryj" chce zwrócić uwagę na wciąż utrudniony dostęp do kultury dla osób niesłyszących oraz że muzyka to wiele więcej niż dźwięki. Dla mnie najpiękniejsze jest to, że każdy jest inny i może inaczej odczuć i zrozumieć moja twórczości i chce żeby każdy miał taka możliwość"

FB: www.facebook.com/sarsamarkiew...
IG https://www.instagram.com/sarsa_marki...
WWW www.sarsa.com.pl


Słowa : SARSA
Muzyka : SARSA, Paweł Smakulski
Produkcja : SARSA MUSIC
Mix : Marcin Gajko
Master : Leszek Kamiński

Stylista Fryzur : Bartek Janusz
Make Up : Ola Łęcka
Stylista : Michał Koszek
Montaż : Marta Smerecka
Operator : Magda i Paweł Czerwińscy
Reżyser : SARSA
II Reżyser : Marta Smerecka
Producent : SARSA MUSIC

Wystąpili :
SARSA
Aktorka, tłumacz języka migowego : Iwona Cichosz
FB https://www.facebook.com/IwonaCichosz/
IG https://www.instagram.com/iwonacichos...
YT https://bit.ly/2Dyiymv

Tłumaczenie PJM : Iwona Cichosz
Konsultacje PJM : Renata Świderska-Noworyta ( Creallinno )

Management
Rafał Orłoś
504202102
[email protected]

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.