Haydar Baş'a canlı yayında çirkin saldırı

Prof. Dr. Haydar Baş'a, Türk Milleti'nin dini üzerinde oynanan oyunları anlattığı sırada çirkin bir sözlü saldırıda bulunulmuştur.

Program konuğu Prof. Dr. Haydar Baş konuşmasını bitirmek üzereyken, yaptığı açıklamayı anlatılmak istenilenin tam tersi bir mantıkla algılayan seyircilerden biri, bağırarak hakaretler yağdırmıştır.

BTP Lideri konuşmasında, bazı kesimlerin 4 hak din diyerek İslam dinini diğer dinlerle eşitlemeye çalıştıklarını, Hristiyan ve Yahudilerle aynı Allah'a inanıyoruz diyerek Allah inancımızı bozduklarını, Muhammed'e (SAV) inanmak iman için şart değil diyerek de Peygamber Efendimiz'i dışlamaya çalıştıklarını anlatıyordu.

BTP Lideri bazı kesimlerin dile getirdikleri bu iddiaları onların ağzıyla anlatırken, seyirciler arasında oturan bir şahıs, konuyu tam ters manada anlayarak, Prof. Dr. Haydar Baş hakkında ağır ithamlarda bulunmuştur.

Bilinçsiz bir vatandaş veya provokatör olduğu düşünülen şahsa, yanındaki diğer seyirciler müdahale etmişlerdir.

Kendisine hakaret edilmesine rağmen Prof. Dr. Haydar Baş, şahsa "Biz onların dediğini diyoruz" diye cevap verirken, bir yandan da "ona dokunmayın, durun ben kendisine anlatayım" diyerek seyircileri yatıştırmaya çalışıp olayların büyümesine engel olmuştur.

22.01.2011

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.

Last watched

Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.