SEREN SERENGİL'DEN OLAY YORUM!! ''ESRA EROL, EDA GÖK'Ü CANLI YAYINA ÇIKARARAK ŞOV YAPTI'' 24 MAYIS

CANER'DEN ŞOK BERKE VE ESRA EROL AÇIKLAMASI: https://www.youtube.com/watch?v=6Fez4...

esra erol eda gök ihanet.. Esra Erol Son Bölüm... esra erol eda gök ihane.. esra erol 23 mayıs 2018..esra erol eda gök ihanet..eda gök aldatıldı esra erol.. Esra Erol'un Stüdyo Şefi Eda Gök, Eşi Emrah Albayrak ve En Yakın Arkadaşı Burcu Sinem Ünsal'ın İlişkisini Öğrendi. Eda Gök ve Esra Erol, Emrah Albayrak ve Burcu Sinem Ünsal'a gereken cevabı Esra Erol'da 23 Mayıs 2018 çarşamba günü verdiler.

SEREN SERENGİL'DEN ESRA EROL YORUM!!

Duymayan Kalmasın sunucusu Seren Serengil'in Esra Erol'un Eda Gök-Emrah Albayrak çiftini bu mahrem konusunu canlı yayına taşıdığı için sert bir dille eleştirdi. Seren Serengil'in Esra Erol'un Eda Gök-Emrah Albayrak üzerinden reyting yaptığını iddia etti. İşte Seren Seren'in Esra Erol açıklaması..

İhanete uğrayan Eda Gök'e ünlü isimlerden destek

Esra Erol'un stüdyo şefliğini yapan ve aynı zamanda Seda Sayan'ın yeğeni olan Eda Gök, 7 yıldır evli olduğu orkestra şefi Emrah Albayrak'ı kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi aynı zamanda orkestranın da solisti olan Burcu Sinem Ünsal ile aldatması sebebiyle dün tek celsede boşadı

Esra Erol, dün kendi programında Eda Gök ile birlikte akılalmaz ihaneti açıkladı. Magazin basınına bomba gibi düşen bu haber sonrası Eda Gök'e sosyal medyada başta ünlü isimler olmak üzere takipçileri tarafından da destek geldi

Demet Akalın, Eda Gök'ün Instagram hesabında yaptığı paylaşımının altına, "Uzakta arama! Ahh Ahh" mesajını yazdı.

Ebru Polat: Edam sen her zaman güzel kalbinle dik bir insansın, pislikler belalarını Allah!tan bulacaklar. Sen gönlünü ferah tut.

Sinem Yıldız: Yazıklar olsun! Hiç mi utanmadınız! Ayıp kızın evine girip lokmasını yediniz. Ar damarı çatlamış varlıklar

Elif Karlı: Canım Edacım. Boğazım düğüm oldu. Sakın üzülme...Dimdik ayakta dur bitanem. Sevindirme kimseleri... O kimseleri bilemezsin, bilemeyiz. Aman güzel gözlüm. Güzel anne. Sen önemlisin, senin fikirlerin, duyguların... Sen iyi ol kızında iyi olur. Allah sana en iyi yolları açacaktır.

Caner Çalışır: Çok üzüldümm canım Edam. Sıkma canını hep güçlü ol her zaman olduğun gibi seni çok seviyorum kuzum

Selin Ciğerci: Yazıklar olsun. Aslında söyleyecek çok şey var ama burada denmiyor işte. Edacım üzme kendini

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.

Last watched

Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.