Головною темою минулого тижня стала сесія Кременчуцької міської ради, де затвердили міський бюджет на 2017 рік. Втім, за два сесійні дні 22 та 23 грудня, депутати встигли прийняти ще купу рішень. Серед них - заборона батьківських внесків в школах та дитячих садках, із відповідним дофінансуванням у 15 млн. грн. Також міськрада заборонила продавати алкоголь у нічний час.
Про це і не тільки в студії Громадське.Крменчук говорили із представниками різних фракцій у міській раді. Безперечно, фінанси міста на наступний рік були основною темою для обговорення.
Згідно рішення кременчуцьких депутатів, бюджет на 2017 рік передбачає, перш за все, фінансування оплати праці бюджетників (освітян, медиків тощо), забезпечення багатьох соціальних програм: установка теплових лічильників в 100% будинків міста, забезпечення повного фінансування шкіл (скасовуються батьківські внески), безкоштовне перевезення школярів і пільговиків у громадському транспорті, ряд програм в медичній галузі.
Також головний фінансовий документ міста передбачає витрати на утримання інфраструктури, поточний і капітальний ремонт доріг, оновлення технічного оснащення комунальних підприємств і т.д.

Сайт: http://kgtv.com.ua/
FB: https://www.facebook.com/kgtv.kremenchug
VK: http://vk.com/kgtv.kremen
Twitter: https://twitter.com/KremenTV
Instagram: http://instagram.com/kremenTV

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.

Last watched

Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.