O.S.T.R. - Szczęścia milimetr - prod. Killing Skills

Zamów album: https://asfaltshop.pl/product/9893-os...
Przedsprzedaż biletów: http://wdrodzeposzczescie.pl/bilety/
Nowy teledysk O.S.T.R. powstał do utworu “Szczęścia milimetr” z ostatniego, platynowego albumu “W drodze po szczęście” i zapowiada jesienną odsłonę trasy promującej album.

Teledysk nakręcony został w hiszpańskiej Walencji i ma charakter dynamicznego, niezobowiązującego reportażu z rodzinnego urlopu.

Premiera wspomnianego teledysku zbiega się z ogłoszeniem nadchodzącej trasy Ostrego, która będzie kolejnym etapem promocji albumu “W drodze po szczęście”. Jesienią raper zagra sześć koncertów w największych polskich miastach i dużych klubach. Kolejno we Wrocławiu, w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Łodzi oraz w Gdańsku. Nie jest to lista zamknięta i pojawi się na niej też reszta Polski. Poniżej prezentujemy pełny rozkład jazdy wraz z miejscami występów oraz ich dokładnymi datami.

Przedsprzedaż biletów: http://wdrodzeposzczescie.pl/bilety/

5/10/2018: Wrocław (A2)
6/10/2018: Kraków (Studio)
12/10/2018: Warszawa (Stodoła)
13/10/2018: Katowice (MegaClub)
9/11/2018: Łódź (Wytwórnia)
30/11/2018: Gdańsk (B90)

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.