Yaralı Yürek - 12. Bölüm

Elif’in beş yıldır kayıp olan kocası nihayet ortaya çıkar. Kapıları çaldığında hiç habersiz gelen sürpriz konuk Fırat’tır. Tam da Elif hayatıyla ilgili yeni kararlar almışken, öğretmen ile arasındaki ilişki gelişmeye başlamışken aklı iyice karışır.
Cemal ile Beyaz’ın arasındaki kavgalar giderek şiddetlenir. Cemal’in artık beklemekten ve kasabadaki dedikodulardan sabrı taşmıştır. Beyaz’ı kilit altında tutmaya başlar. Bulut ise Beyaz’ı unutmak için kendini işlerine verir ama onsuz geçen her gün müthiş acı çekmektedir.
Bu arada Cemal ve annesine artık hiç güvenmeyen ve karnındaki bebeği öldüreceklerini düşünen Beyaz evden kaçmaya karar verir. Ama gideceği hiçbir yere ve beş kuruş parası olmadığı için Elif’ten yardım ister. Elif, Beyaz’ın karşı çıkmasına rağmen durumu Bulut’a anlatır. Bulut kızın kendi isteği ile Cemal’den kaçtığını öğrenince çok sevinir ve hemen yanına gider. Beyaz’a birlikte buralardan kaçmayı teklif eder.

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.