GEMINI PARK TYCHY - CZ.4 - DROGA DO OTWARCIA

"Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco". Prezentuję Wam ostatnią część klipu "Ściernisko". To dla mnie potężna satysfakcja, bo mój team w biznesie działa równie sprawnie, jak ten rajdowy. 21.03.2018 podczas otwarcia Gemini Park Tychy wspólnie rozpoczęliśmy nową przygodę. RS

Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding, który śledząc rynkowe trendy dostrzegł zachodzące zmiany w modelu sprzedaży. Centrum handlowe Gemini Park w Tychach będzie jednym z pierwszych obiektów w Polsce zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu technologii omnichannel.

Gemini Holding, rozumiejąc potrzeby nie tylko klientów, ale również najemców, stara się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Współpracując z architektami i biurem projektowym firma uzgadnia, w których obszarach należy wdrożyć sprzedaż wielokanałową. W Gemini Park Tychy o powierzchni 36 tys. mkw., znajdzie się około 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Obiekt, zlokalizowany 3,5km od centrum Tychów, z interesującą ofertą rozrywkową oraz częścią usługową i gastronomiczną będzie sprzyjał rodzinnym zakupom.

Zapraszam na mój profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/rafalsonikof...

Produkcja: http://www.messmedia.com.pl

W filmie wykorzystano fragmenty utworu: GOLEC UORKIESTRA - ŚCIERNISCO

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.

Last watched

Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.