6 Ocak 2015 Çekmeköy Belediyesi Parkı İmara mı Açılacak?

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT (İstanbul) - Teşekkür ederim Sayın Başkanım.

Sizin ve tüm Meclisimizin yeni yılını kutluyor, hiç olmazsa bu yılın Meclisin son dönemi de olsa demokrasi yılı olmasını diliyorum.

Mesai arkadaşımız Sayın Murat Bozlak'a da Allah'tan rahmet diliyorum. Arkadaşlarımıza ve yurttaşlarımıza da başsağlığı diliyorum.

İstanbul Çekmeköy'de belediye binasının hemen önünde bulunan parkta onlarca yıllık meşe ağaçları kesilmiştir. Nedeni sorulduğundaysa ağaçların kurtlandığı, kuruduğu gibi bahaneler ileri sürülmektedir. Bu konunun araştırılması düşünülmekte midir? Orman Bakanlığının izni alınmış mıdır? Zaten bölgenin son birkaç yılda ne denli kuruduğu, yeşilin yok edildiği uydu görüntüleriyle net olarak görülmektedir. Çevre halkında bölgenin imara açılacağı endişesi, bütün yaşananların yok edildiği gibi böyle bir endişe vardır. Konunun bir an önce açıklığa kavuşması ve buranın imara açılmayacağının mutlaka ispatlanarak belgelenmesi gerekmektedir.

Teşekkür ederim.

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.