GRUBSON - Gatunek L (Lyric Video)

🎧 http://smarturl.it/GatunekL
💰 http://rudeboy.com.pl/plyta-grubson-g...

FACEBOOK 👊 https://www.facebook.com/GrubSonStyle
INSTAGRAM 👊 https://www.instagram.com/grubsonoffi...

Premiera albumu i najnowszego singla GrubSona - "Gatunek L"!

"Gatunek L" to trzeci, a co najważniejsze tytułowy singiel z najnowszej płyty GrubSona pt. "Gatunek L". Album trafia w ręce słuchaczu już dzisiaj nakładem Wydawnictwa Agora i Supa’high Music.

Singiel „Gatunek L” to esencja całego albumu i próba podsumowania całej dotychczasowej kariery muzycznej GrubSona. To również opowieść o ludziach, tym co siedzi w głowach wszystkich nas.

- To wszystko to przepiękny i cudowny, a jednocześnie przerażający... gatunek ludzki - mówi GrubSon. - Najciekawsi przecież są i zawsze byli ludzie. To ludzie są siłą sprawczą rzeczy. To ludzie są źródłem wszystkich problemów, a także sposobem na ich rozwiązanie. To fascynujące.

Fascynujący jest również sam teledysk - za którego produkcję tak samo jak przy poprzednich singlach z "Gatunku L" odpowiadał Michał Schwierc z SCH Media.

- Jesteśmy świadomi ryzyka - dodaje GrubSon. - Ale uznaliśmy, że w tym konkretnym przypadku najważniejszy jest przekaz. Ograliśmy cały klip... tekstem utworu. Kiedy zobaczyłem finalny efekt, nie wyobrażam już sobie, że mogło być inaczej. Chodziło o nastrój. Wszystko co widzicie na ekranie to kombinacja długi ujęć i animacji komputerowej przygotowanych przez RAZ Company.

„Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów - pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze - pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom. Wydawnictwo ukaże się nakładem nowej wytwórni Supa'High Music oraz wydawnictwa Agora.
„Gatunek L” dostępny jest od dzisiaj w dwóch wersjach: normalnej i specjalnej. Edycja specjalna, zwana również limitowaną jest wydana w formie książkowej, gdzie poza samą płytą znajdą się dopełniające całości zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela pod tym samym tytule - napisania gościnnie przez Przemka Corso - specjalnie na premierę albumu.


Poniżej poprzedni syngle promujące „Gatunek L”:

GrubSon - Restart: https://www.youtube.com/watch?v=-Hv8f...

GrubSon – Rudeboy Stance : https://youtu.be/cOXMu3ngX3Y

Muzyka/Słowa: Tomasz „GrubSon” Iwanca
Gitara elektryczna: Kuba Mitoraj
Chórki: GrubSon, Marcelina
Mix & Mastering: Michał „Eprom” Baj
Reżyseria: GrubSon, Michał Schwierc
Kamera/Montaż: Michał Schwierc SCH MEDIA
Animacja: RAZ company
Światło/Technika: Mateusz Preś

Podziękowania:
Dom Kultury Boguszowice
Izabela Karwot
Mateusz Preś
Mobilstudio Rental

supa'high_music | 2017 #GrubSon #GatunekL

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.