CAYRA - Od Nowa (Nowość Disco Polo 2017)

CAYRA - Od Nowa (Nowość Disco Polo 2017)
Pobierz CAYRA - Od Nowa: https://IndependentDigital.lnk.to/ig9Yu
Jeśli podoba Ci się CAYRA to subskrybuj kanał disco polo BRAXTON MUSIC: http://www.youtube.com/c/braxtonmusic...
FANPAGE DISCO POLO BRAXTON MUSIC : https://www.facebook.com/BraxtonMusic/
FANPAGE CAYRA: https://www.facebook.com/CayraDanceMu...
STRONA: http://www.http://braxtonmusic.pl

Pobierz dzwonek CAYRA - Od Nowa! Wyślij SMS o treści HIT.78865 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46
zł brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

Pobierz MP3 CAYRA - Od Nowa! Wyślij SMS o treści HIT.78849
na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

CAYRA – Od Nowa
muzyka: Dariusz Polubiec
słowa.:Edyta Przytulska


CAYRA – tak naprawdę Edyta Przytulska, wszechstronna wokalistka oraz prezenterka TV, autorka muzyki i tekstów. Współpracowała z wieloma zespołami i znanymi artystami. Pierwsze poważniejsze kroki muzyczne, stawiała jako wokalistka pop-rockowa w zespole CHICKS. W 2006 roku rozpoczęła swoją przygodę w zespole GrooveBusterz, który tworzy w duecie do dzisiaj razem z Mariuszem Bereziakiem. Duet ten otrzymał wiele wyróżnień i nagród za takie utwory jak „Superlover”, „Destiny” czy „Talk To Me” m.in. nominacja do nagrody Eska Music Awards 2009 r. w kategorii zespół roku, wielokrotny udział w koncertach Hity Na Czasie, Sopot Hit Festiwal oraz na wielu innych znaczących imprezach w całej Polsce. Pracowała przy licznych produkcjach i nagraniach m.in. z Michałem Milowiczem, Trzecim Wymiarem, Borixonem, Nowatorem, klubową formacją East Clubbers, Alchemist Project czy muzykami Michałem Dąbrówką oraz Wojtkiem Pilichowskim. Debiutowała w Opolu wraz z Trzecim Wymiarem i raperem oraz producentem Teką. Przez wiele lat prowadziła programy disco polo w telewizji ITV. Obecnie współprowadzi program o muzyce disco polo Polokoktajl w POLO TV.

Obecnie wraz z producentem Darkiem Polubcem, skupiła się nad solowym projektem CAYRA i już są owoce tej współpracy. Ich najnowszy utwór „Od Nowa”, z pewnością przypadnie do gustu sympatykom muzyki tanecznej.
Zdjęcia do klipu były kręcone, w apartamencie w podwarszawskich Markach. Edyta do współpracy przy teledysku zaprosiła przystojnego Johna, który na tę okazję przyleciał specjalnie z Londynu. Na planie nie brakowało zabawnych sytuacji, ponieważ scenariusz zawierał takie sceny. Produkcją muzyczną zajął się oczywiście Darek Polubiec, a zdjęciami do klipu ekipa PN MEDIA.

BRAXTON MUSIC 2017

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.