TEHLİKELİ OLAN 3 CİNSEL İLİŞKİ POZİSYONU NEDİR? MUTLAKA İZLEYİN!

EN RİSKLİ 3 CİNSEL İLİŞKİ POZİSYONU
1. Kadın üstte Kovboy pozisyonu
Araştırmalar gösteriyor ki, kadının üstte olduğu cinsel ilişki pozisyonu çiftlerin en çok tercih ettiği pozisyon. Ancak bunun sonucunda penis kırılma durumları ortaya çıkabiliyor. Çünkü kadının üstte olduğu pozisyonda vücut ağırlığının tamamı penisin üzerinde oluyor ve kadın, "yanlış penetrasyonda" ilişkiyi kesemeyebiliyor. Dolayısıyla penis zarar görebiliyor.
Kadının üstte olduğu kovboy pozisyonu penis kırılmalarının en çok rastlandığı seks pozisyonudur.
Kontrolün kadında olduğu bu pozisyonda hız, güç ve açı tehlike oluşturuyor. Penise doğru hızlı bir iniş penisin eğilmesine ve hatta kırılmasına neden olabilir. Aklınıdan çıkarmayın. Sağlıklı cinsel yaşam hem siz hem de partneriniz için önemlidir.
2. Köpek stili pozisyon
Penis kırılmalarının bazıları köpek stili pozisyonda gerçekleşiyor. Erkekler köpek stilinde fazla heyecan yapıp hızlarını da arttırınca penis kırılma vakaları ortaya çıkabiliyor. Bu pozisyonda penis, pelvik kemiğe çarptığında kırılmalar gerçekleşiyor. Aklınızdan çıkarmayın. Sağlıklı cinsel yaşam hem siz hem de partneriniz için önemlidir.
3. Misyoner pozisyonu
En sıkıcı, en sıradan ancak en çok tercih edilen seks pozisyonu olan misyoner pozisyonudur. Aşırı heyecan, aşırı tempo ve kontrolsüz penetrasyon penisin pelvik kemiğe çarpmasıyla kırılmalar gerçekleşiyor. Aklınızdan çıkarmayın. Sağlıklı cinsel yaşam hem siz hem de partneriniz için önemlidir.sağlıklı cinsel yaşam, erken boşalma, geç boşalma, vajina, seks hayatı, orgazm, masturbasyon, kızlık zarı, livata, ters ilişki, anal, klitoris, vajinismus, zevk noktaları, ergenlik, regl kanı, adet sancısı ilk gece, gerdek gecesi, gelin, damat, sevişme, seks pozisyonları, En riskli 3 cinsel ilşki pozisyonu,Erkekleri Baştan Çıkarma,Erkekler Yatakta Ne İster,Erkeği Yatakta Mutlu Etme,İslamda Cinsellik,Cinsel Birleşme Şekli nasıl olmalı,Ters ilişkinin zararları nelerdir,En riskli 3 cinsel ilişki pozisyonu,hamilelikte cinsel ilişki pozisyonları video,Penis kırılması,Kadın üstte Kovboy pozisyonu,Köpek stili pozisyon,Misyoner pozisyonu,eşler arasında cinsellik nasıl olmalı,anal ilişki haramdır,ters ilişki günah mıdır,dinimizce ilişki nasıl olmalı,islama göre cinsel ilişki pozisyonları,eşler arasında cinsel ilişki sıklığı,Kadınla Arka Organdan Cinsel İlişki,islamiyette cinsel organı yalamak,eşler arasında cinsellik sınırları,eşler arasında haram olan şeyler nelerdir,dinen yasak cinsel pozisyonlar,sağlıklı cinsel yaşam, erken boşalma, geç boşalma, vajina, seks hayatı, orgazm,masturbasyon, kızlık zarı, livata, ters ilişki, anal, klitoris, vajinismus, zevk noktaları, ergenlik, regl kanı, adet sancısı ilk gece, gerdek gecesi, gelin, damat, sevişme, seks pozisyonları,kadınların zevk noktaları 10 erojen bölgesi
kadınların hassas yerleri,kadınların tahrik bölgeleri,
kadınların en hassas yeri neresidir,kadınların en çok tahrik olduğu yerler,erojen bölge nedir,kadınların hassas noktaları video,kadının 8 tahrik noktası,u noktası,kadınların zevk noktaları,kadınların erojen bölgeleri,kadınlarda orgazm,kadınların zevk aldığı poziyonlar,
kadınların G noktası,meme uçları,klitoris,u noktası,bacak içi saç dudak sırt boyun kalça

Vidbb

Vidbb.com is a free music search engine from youtube. Watch and download free mp3 and mp4 from youtube.
Vidbb.com indexes only links to video materials, which are public and free of charge at youtube.com. Administration Vidbb.com not endorse any user submission, and expressly disclaims any and all liability in connection with user submissions.